Balti marškinėliai – 5 dėvėjimo būdai

Publikuota: Trečiadienis, gegužės 4, 2016 Pakomentavo: 0 Peržiūrėjo: 1763

Balti marškinėliai, kaip ir mėlyni džinsai ar maža juoda suknelė, privalo rasti vietą kiekvienos moters spintoje.

Baltus marškinėlius galima dėvėti tiek biure, tiek vakarėlyje, tiek vasarą su gėlėtu sijonu, tiek žiemą su šiltu kardiganu. Vis dėlto kad ir kaip šis drabužis džiugintų savo universalumu, reikia tinkamai jį priderinti, kad įvaizdis netaptų nuobodus.

Taigi pateikiame Jums 5 būdus, kaip dėvėti baltus marškinėlius

.

.

.

Į darbą. Griežto kirpimo marškinius pabandykite pakeisti baltais marškinėliais. Jie puikiai derės prie klasikinių kelnių ar sijono bei švarkelio.

.

.

.

.

.

.

.

.

Parodos atidarymui. Tokiomis progomis kaip vakarienė restorane, parodos atidarymas norisi jaustis elegantiškai ir originaliai. Baltus marškinėlius derinkite su ryškių spalvų, įdomių raštų sijonais, netradicinių siluetų kelnėmis, aukštakulniais.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Į pasimatymą. Pasimatymui susikurkite romantišką stilių – derinkite baltus marškinėlius su gėlėtais arba ilgais sijonais.

.

.

.

.

.

.

.

.

Į vakarėlį. Vakarėliui rinkitės baltus marškinėlius, suderintus su juodu odos imitacijos sijonu, aukštakulniais ir delninuke. Su tokiu įvaizdžiu atrodysite pritrenkiančiai. Jeigu norisi ryškumo, rinkitės spalvingus aksesuarus ar ryškios spalvos sijoną.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Aktyviam pasivaikščiojimui. Balti marškinėliai – puikus pasirinkimas laisvalaikiui. Susiruošusios į ilgą pasivaikščiojimą derinkite juos su džinsais, leginsais ir patogia avalyne.

.

.

.

.

.

.

Comments

Leave your comment